O nas

Przyciemnianie szyb - LENART

Przyciemnianie szyb w samochodzie cieszy się sporą popularnością wśród kierowców, ponieważ oferuje zarówno korzyści estetyczne, jak i praktyczne. Wygląd szyb ma ogromny wpływ na to, jak prezentuje się auto, ich przyciemnienie może więc nadać mu całkowicie nowy charakter i sprawić, że wyróżni się na drodze. Taka zmiana wpływa również pozytywnie na komfort jazdy, folia przyciemniająca zapewnia prywatność, ale stanowi też dodatkową warstwę ochronną i barierę pomiędzy wnętrzem pojazdu a promieniami słońca, skutecznie przeciwdziałając nagrzewaniu i chroniąc tapicerkę przed utratą kolorów.

Specjaliści z Lenart, zapewniają profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych, dbając o każdy detal dla osiągnięcia idealnego wykończenia. Dzięki temu powierzchnia szyby zyskuje ciemniejszą barwę, zabezpieczenie na wypadek uszkodzeń i powłokę blokującą promieniowanie UV, a wszystko to bez żadnych niedociągnięć czy nierówności. Wybierając nasze usługi, zyskujesz sprawdzone techniki przetestowane w praktyce, atestowane materiały oraz dobór właściwej przepuszczalności światła - doradzimy, które rozwiązania są zgodne z obowiązującymi przepisami.

Nasze studio auto detailingu mieści się w Żyrzynie, gdzie obsługujemy klientów z pobliskich miast województwa Lubelskiego takich jak Lublin, Puławy, Ryki, Nałęczów, Kurów, Końskowola, Lubartów, Łuków, Dęblin, Kazimierz Dolny, Opole Lubelskie i innych.

OBSERWUJ NAS:

Auto detailing - Lenart LPU

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przyciemnianie szyb

Profesjonalne przyciemnianie szyb

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stopień przyciemnienia dobierzemy pod kątem Twoich oczekiwań, a do wykonania zabiegu stosujemy tylko najwyższej jakości materiały gwarantujące perfekcyjny i trwały efekt.

Przyciemnienie szyb

CENNIK

100+ PLN

PRZYCIEMNIANIE SZYB

  • Stopień przyciemnienia dobieramy pod kątem Twoich oczekiwań, a do wykonania zabiegu stosujemy tylko materiały najwyższej jakości

NAJCZĘSTSZE PYTANIA KLIENTÓW

Decydując się na przyciemnienie szyb w aucie, należy zdawać sobie sprawę z tego, że jest to kwestia regulowana prawnie. Przepisy określają, jakie szyby i w jakim stopniu mogą zostać przyciemnione. Celem takich regulacji jest zapewnienie bezpieczeństwa na drodze, ponieważ zastosowanie folii przyciemniającej nie ma wpływu jedynie na estetykę auta, ale też na widoczność.

Zgodnie z przepisami przyciemnienie w przypadku szyby przedniej oraz bocznych przednich musi zapewniać nie mniej niż 70% przepuszczalności światła. Ograniczenia te nie mają zastosowania w przypadku pozostałych szyb, o ile auto wyposażone jest w dwa lusterka boczne.

Efekty przyciemniana szyb samochodowych widoczne są już na pierwszy rzut oka — auto zyskuje bardziej atrakcyjny i elegancki charakter. Ciemne szyby często kojarzone są jako rozwiązanie luksusowe. Poza estetyką warto zwrócić uwagę również na kwestie praktyczne, a tu folia przyciemniająca oferuje liczne korzyści:

  • Przyciemnione szyby chronią wnętrze auta przed promieniami słońca, dzięki czemu samochód nie nagrzewa się w upalne dni i zdecydowanie łatwiej utrzymać w nim komfortową temperaturę.
  • Dużą zaletą jest też ochrona tapicerki i elementów wyposażenia przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.
  • Ochrona oczu kierowcy przed ostrym światłem i nagłymi blaskami, które mogą wpływać na zmęczenie i rozpraszać na drodze.
  • W przypadku uszkodzenia szyby folia stanowi dodatkowe zabezpieczenie chroniące przed rozsypaniem się szkła.

Tak. Oklejenie przedniej szyby folią przyciemniającą jest zgodne z prawem, należy jednak pamiętać, że istnieją konkretne wytyczne określające dopuszczalny stopień przyciemnienia szyb przednich w aucie. Po przyciemnieniu szyba musi zapewniać co najmniej 70% przepuszczalności światła, co oznacza, że możemy zastosować folię o maksymalnym stopniu przyciemnienia na poziomie 30%. Zastosowanie rozwiązań przekraczających te normy będzie skutkowało nałożeniem na kierowcę mandatu w przypadku wykrycia w czasie kontroli drogowej.

Warto pamiętać też, że niektóre samochody mogą posiadać już fabrycznie przyciemniane szyby.

Więcej konkretów? Podaj Markę i model pojazdu, zapytaj o cenę.

KONTAKT

ADRES

ul. Spacerowa 2
24-103 Żyrzyn
Woj. Lubelskie

zróbmy coś pieknego dla twojego auta!

POWIEDZ NAM COŚ WIECEJ NA TEMAT AUTA
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE

Wróć do góry