O nas

Przyciemnianie szyb - LENART

Przyciemnianie szyb w samochodzie cieszy się sporą popularnością wśród kierowców, ponieważ oferuje zarówno korzyści estetyczne, jak i praktyczne. Wygląd szyb ma ogromny wpływ na to, jak prezentuje się auto, ich przyciemnienie może więc nadać mu całkowicie nowy charakter i sprawić, że wyróżni się na drodze. Taka zmiana wpływa również pozytywnie na komfort jazdy, folia przyciemniająca zapewnia prywatność, ale stanowi też dodatkową warstwę ochronną i barierę pomiędzy wnętrzem pojazdu a promieniami słońca, skutecznie przeciwdziałając nagrzewaniu i chroniąc tapicerkę przed utratą kolorów.

Specjaliści z Lenart, zapewniają profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych, dbając o każdy detal dla osiągnięcia idealnego wykończenia. Dzięki temu powierzchnia szyby zyskuje ciemniejszą barwę, zabezpieczenie na wypadek uszkodzeń i powłokę blokującą promieniowanie UV, a wszystko to bez żadnych niedociągnięć czy nierówności. Wybierając nasze usługi, zyskujesz sprawdzone techniki przetestowane w praktyce, atestowane materiały oraz dobór właściwej przepuszczalności światła - doradzimy, które rozwiązania są zgodne z obowiązującymi przepisami.

Nasze studio auto detailingu mieści się w Żyrzynie, gdzie obsługujemy klientów z pobliskich miast województwa Lubelskiego takich jak Lublin, Puławy, Ryki, Nałęczów, Kurów, Końskowola, Lubartów, Łuków, Dęblin, Kazimierz Dolny, Opole Lubelskie i innych.

OBSERWUJ NAS:

Auto detailing - Lenart LPU

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przyciemnianie szyb

Profesjonalne przyciemnianie szyb

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stopień przyciemnienia dobierzemy pod kątem Twoich oczekiwań, a do wykonania zabiegu stosujemy tylko najwyższej jakości materiały gwarantujące perfekcyjny i trwały efekt.

Przyciemnienie szyb

CENNIK

100+ PLN

PRZYCIEMNIANIE SZYB

  • Stopień przyciemnienia dobieramy pod kątem Twoich oczekiwań, a do wykonania zabiegu stosujemy tylko materiały najwyższej jakości

Więcej konkretów? Podaj Markę i model pojazdu, zapytaj o cenę.

KONTAKT

ADRES

ul. Spacerowa 2
24-103 Żyrzyn
Woj. Lubelskie

zróbmy coś pieknego dla twojego auta!

POWIEDZ NAM COŚ WIECEJ NA TEMAT AUTA
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE

Wróć do góry