O nas

Czyste i zadbane wnętrze auta zwiększa komfort pasażerów. Niestety tapicerka jest jednym z elementów najbardziej narażonych na zabrudzenia w czasie codziennego użytkowania. Rozlany napój, brudna torba z zakupami, dziecko kopiące w tył Twojego fotela w czasie jazdy, czy powrót ze spaceru z psem w deszczowy dzień — plamy na siedzeniach mogą pojawić się z wielu powodów, niezależnie od Twojej sytuacji życiowej.

Nawet jeśli uda Ci się uniknąć nieestetycznych przebarwień, nadal musisz liczyć się z tym, że gromadzący się kurz oraz zanieczyszczenia przeniesione na ubraniach doprowadzą do zabrudzenia się tapicerki z biegiem czasu. W dodatku czyszczenie tapicerki nie jest kwestią czysto estetyczną, osadzający się na siedzeniach kurz czy bakterie wpływać mogą także na zdrowie — na przykład wywołując reakcje alergiczne. Właśnie dlatego warto zadbać o regularne czyszczenie i pranie tapicerki samochodowej, dzięki czemu jego wnętrze będzie świetnie się prezentowało i pachniało świeżością!

Chcesz pozbyć się upartych plam z siedzeń? A może marzy Ci się przywrócenie tapicerce w aucie wyglądu jak prosto z salonu? Wizyta w naszym studiu auto detailingu w Żyrzynie w województwie lubelskim pozwoli Ci na osiągnięcie takich rezultatów! W ramach naszych usług zajmujemy się profesjonalnym praniem, czyszczeniem i pielęgnacją tapicerki. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty i omówienia Twoich oczekiwań.

OBSERWUJ NAS:

czyszczenie tapicerki samochodowej

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przywrócenie stanu fabrycznego lub podstawowe odświeżenie.

Pranie tapicerki samochodowej - Lubelskie

Wybierając studio Lenart, wybierasz profesjonalne czyszczenie tapicerki i porady dotyczące optymalnego zakresu i rodzaju działań dla osiągnięcia pożądanych efektów. Nasza fachowa wiedza to gwarancja skuteczności i odpowiedniego dobrania metod czyszczenia i środków do rodzaju materiału, by usunąć zabrudzenia i odświeżyć wnętrze auta.

pranie tapicerki

CENNIK

150+ PLN

CZYSZCZENIE TAPICERKI

  • Pranie foteli, kanapy i boczków drzwi lub kompletne czyszczenie wszystkich elementów skórzanych/ materiałowych (podsufitka, wykładzina, bagażnik itp.)

NAJCZĘSTSZE PYTANIA KLIENTÓW

Zdecydowanie tak. Regularne pranie tapicerki pozwoli pozbyć się zabrudzeń i utrzymać ją w dobrym stanie mimo upływających lat dla większego komfortu użytkowania. Profesjonalne czyszczenie warto rozważyć też przed sprzedażą auta, ponieważ zwiększy jego atrakcyjność w oczach zainteresowanych.

W profesjonalnym serwisie wyczyszczenie całego wnętrza auta zajmie kilka godzin — czas ten zależny jest jednak od rodzaju zabrudzeń i materiału. Zwykłe odświeżenie materiału potrwa zdecydowanie krócej niż usunięcie dużych i trudnych plam.

Czas schnięcia tapicerki po praniu zależy m.in. od rodzaju materiału oraz temperatury otoczenia. Cały proces nie zajmuje jednak z reguły więcej niż kilka godzin. W naszym studio detailingu otrzymujesz auto w pełni suche i gotowe do jazdy.

Więcej konkretów? Podaj Markę i model pojazdu, zapytaj o cenę.

KONTAKT

ADRES

ul. Spacerowa 2
24-103 Żyrzyn
Woj. Lubelskie

zróbmy coś pieknego dla twojego auta!

POWIEDZ NAM COŚ WIECEJ NA TEMAT AUTA
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE

Wróć do góry