O nas

Wyjeżdżając z salonu, samochody zwracają na siebie uwagę blaskiem lakieru, głębokim, wyrazistym kolorem i powłoką bez żadnych skaz. Z biegiem lat walory estetyczne karoserii zaczynają jednak spadać pod wpływem działania warunków atmosferycznych, a także w wyniku uszkodzeń mechanicznych. Na szczęście nie jest to proces, z którym trzeba się pogodzić - profesjonalne polerowanie lakieru samochodowego to skuteczny sposób na przywrócenie mu pierwotnego wyglądu, by mimo przejechanych kilometrów auto prezentowało się jak nowe.

Zmatowiały kolor i zarysowana powierzchnia lakieru odbijają się negatywnie na atrakcyjności i wartości Twojego samochodu? Chcesz pozbyć się nieestetycznych uszkodzeń i sprawić, by odzyskał fabryczny połysk? W Lenart - Auto Detailing możesz liczyć na kompleksową renowację karoserii w zakresie dopasowanym do Twoich oczekiwań. Profesjonalne wykonanie i specjalistyczna wiedza to gwarancja skutecznej i trwałej poprawy stanu powłoki. Na naszą ofertę składa się korekta i polerowanie lakieru w Żyrzynie z możliwością skorzystania z usługi door-to-door.

Nasze studio auto detailingu mieści się w Żyrzynie, gdzie obsługujemy klientów z pobliskich miast województwa Lubelskiego takich jak Lublin, Puławy, Ryki, Nałęczów, Kurów, Końskowola, Lubartów, Łuków, Dęblin, Kazimierz Dolny, Opole Lubelskie i innych.

OBSERWUJ NAS:

Auto detailing - Lenart LPU

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przywrócenie stanu fabrycznego lub podstawowe odświeżenie.

Polerowanie / Korekta lakieru

Do każdej renowacji podchodzimy indywidualnie, dostosowując stosowane techniki i stopień korekty do rodzaju uszkodzeń oraz oczekiwań klienta. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, by dobrać optymalne rozwiązania i przywrócić dawny blask lakieru.

 

Renowacja Korekta lakieru po scaled PO WIZYCIE W LENART-LPU
klamka przed PRZED WIZYTĄ

CENNIK

600+ PLN

POLEROWANIE / KOREKTA LAKIERU

  • Usunięcie niedoskonałości, rys, przetarć i mikrouszkodzeń z powierzchni lakieru. Przywrócenie blasku i głębi koloru. Stopień korekty ustalamy indywidualnie w zależności od stanu lakieru lub oczekiwań.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA KLIENTÓW

Usługa polerowania lakieru pozwala na przywrócenie karoserii auta blasku i wyglądu identycznego, lub przynajmniej zbliżonego, do tego zaraz po zakupie. W przeciwieństwie do samodzielnie wykonywanych zabiegów, oddając samochód w ręce profesjonalistów, zyskujemy pewność, że lakier zostanie wypolerowany przy użyciu odpowiednich narzędzi i środków, co zapewni optymalny i długo utrzymujący się efekt odświeżenia powłoki.

Polerowanie lakieru polega na starciu wierzchniej warstwy bezbarwnego lakieru, co pozwala na wydobycie głębi koloru i usunięcie drobnych uszkodzeń, przebarwień i odprysków widocznych na powierzchni. Cały proces składa się z kilku istotnych kroków, w tym glinowania, polerowania i pastowania.

Tak, jednak możliwe jest to tylko w przypadku rys, które znajdują się w warstwie bezbarwnego lakieru, która ściągana jest w czasie polerowania. Drobne zarysowania można więc skutecznie usunąć, ale jeśli rysa jest głębsza, np. dociera do warstwy lakieru bazowego, usunięcie jej tą metodą nie będzie możliwe.

Ocenę możliwości usunięcia rysy poprzez polerowanie najlepiej omówić ze specjalistą przed zleceniem usługi.

To często spotykany mit, ale jest właśnie tym — mitem. Profesjonalnie wykonany zabieg polerowania lakieru nie wiąże się z ryzykiem uszkodzeń, za to skutecznie usuwa płytkie rysy i niedoskonałości, które negatywne wpływają na wygląd auta.

W naszym studio dobieramy taką kombinację past polerskich i padów, aby usunąć jak najmniejszą ilość lakieru bezbarwnego, dając tym samym najlepszy efekt. Zazwyczaj jest to około jeden, dwa mikrony (1,2 μm). Dlatego też powierzając auto wyspecjalizowanym salonom, jest to bezpieczne i można ten zabieg powtarzać wielokrotnie.

Wielu kierowców wychodzi z błędnego założenia, że brak wypadków i stłuczek jest równoznaczny z brakiem uszkodzeń lakieru. Warto zdawać sobie jednak sprawę z tego, że wpływ na powierzchnię lakieru mają bardzo różne czynniki — nie tylko mechaniczne, ale też m.in. atmosferyczne czy środowiskowe. Z tego powodu realistyczna ocena stanu lakieru samochodowego może sprawiać pewne trudności. Najprostszą metodą jest wykorzystanie promieni słonecznych — w zależności od kąta padania mogą ukrywać lub podkreślać ewentualne zarysowania lakieru. Warto więc wybrać słoneczny dzień i poświęcić chwilę na dokładne obejrzenie auta z różnych stron. Można oczywiście wybrać się też do salonu, by uzyskać opinię specjalisty.

Więcej konkretów? Podaj Markę i model pojazdu, zapytaj o cenę.

KONTAKT

ADRES

ul. Spacerowa 2
24-103 Żyrzyn
Woj. Lubelskie

zróbmy coś pieknego dla twojego auta!

POWIEDZ NAM COŚ WIECEJ NA TEMAT AUTA
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE

Wróć do góry