O nas

Wyjeżdżając z salonu, samochody zwracają na siebie uwagę blaskiem lakieru, głębokim, wyrazistym kolorem i powłoką bez żadnych skaz. Z biegiem lat walory estetyczne karoserii zaczynają jednak spadać pod wpływem działania warunków atmosferycznych, a także w wyniku uszkodzeń mechanicznych. Na szczęście nie jest to proces, z którym trzeba się pogodzić - profesjonalne polerowanie lakieru samochodowego to skuteczny sposób na przywrócenie mu pierwotnego wyglądu, by mimo przejechanych kilometrów auto prezentowało się jak nowe.

Zmatowiały kolor i zarysowana powierzchnia lakieru odbijają się negatywnie na atrakcyjności i wartości Twojego samochodu? Chcesz pozbyć się nieestetycznych uszkodzeń i sprawić, by odzyskał fabryczny połysk? W Lenart - Auto Detailing możesz liczyć na kompleksową renowację karoserii w zakresie dopasowanym do Twoich oczekiwań. Profesjonalne wykonanie i specjalistyczna wiedza to gwarancja skutecznej i trwałej poprawy stanu powłoki. Na naszą ofertę składa się korekta i polerowanie lakieru w Żyrzynie z możliwością skorzystania z usługi door-to-door.

Nasze studio auto detailingu mieści się w Żyrzynie, gdzie obsługujemy klientów z pobliskich miast województwa Lubelskiego takich jak Lublin, Puławy, Ryki, Nałęczów, Kurów, Końskowola, Lubartów, Łuków, Dęblin, Kazimierz Dolny, Opole Lubelskie i innych.

OBSERWUJ NAS:

Auto detailing - Lenart LPU

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Przywrócenie stanu fabrycznego lub podstawowe odświeżenie.

Polerowanie / Korekta lakieru

Do każdej renowacji podchodzimy indywidualnie, dostosowując stosowane techniki i stopień korekty do rodzaju uszkodzeń oraz oczekiwań klienta. Wykorzystujemy nasze doświadczenie, by dobrać optymalne rozwiązania i przywrócić dawny blask lakieru.

 

Renowacja Korekta lakieru po scaled PO WIZYCIE W LENART-LPU
klamka przed PRZED WIZYTĄ

CENNIK

600+ PLN

POLEROWANIE / KOREKTA LAKIERU

  • Usunięcie niedoskonałości, rys, przetarć i mikrouszkodzeń z powierzchni lakieru. Przywrócenie blasku i głębi koloru. Stopień korekty ustalamy indywidualnie w zależności od stanu lakieru lub oczekiwań.

Więcej konkretów? Podaj Markę i model pojazdu, zapytaj o cenę.

KONTAKT

ADRES

ul. Spacerowa 2
24-103 Żyrzyn
Woj. Lubelskie

zróbmy coś pieknego dla twojego auta!

POWIEDZ NAM COŚ WIECEJ NA TEMAT AUTA
SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE

Wróć do góry